27 Nis 2017

Joyce’un Kızı'nın yazarı Annabel Abbs, Türkiye’ye geliyor!.Edebiyat dehalarından James Joyce’un, yetenekli bir dansçı olan kızı Lucia’nın hikâyesini anlatan Joyce’un Kızı kitabının İngiliz yazarı Annabel Abbs, Türkiye’ye geliyor!

Impress Prize ödüllü bu ilk romanıyla büyük ses getiren Abbs, İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali kapsamında İstanbul’da iki söyleşiye katılacak.

İngiliz yazar Annabel Abbs’in kaleme aldığı Joyce’un Kızı, aşk, yaratıcılık ve bir dâhinin gölgesinde yaşamak üzerine yazılmış muhteşem bir ilk roman.

Türkiye’de hep kitap aracılığıyla okurlara ulaşan ve büyük ilgi gören romanın yazarı Annabel Abbs, 8-9 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul’da edebiyatseverler ile buluşacak.


İTEF 2017 (İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali) kapsamında düzenlenen “Bedelli Özgürlük” başlıklı etkinlik 8 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’te Nail Kitabevi’nde; “Modern Zamanlarda Soluk Almak” başlıklı etkinlik ise 9 Mayıs Salı akşamı 20.30’da KargArt’ta gerçekleşecek.

Annabel Abbs, Sedef İlgiç moderatörlüğündeki “Bedelli Özgürlük” söyleşisinde, Ayelet Gundar-Goshen ve Dimitris Sotakis ile; Elif Tanrıyar’ın moderatörlüğündeki “Modern Zamanlarda Soluk Almak” söyleşisinde ise Alek Popov, Carsten Jensen, Dimitris Sotakis ve Nermin Yıldırım ile bir araya gelecek.