18.3.17

Motto: Uluslararası afişlerde Ali Aydın imzası!Müşterilerinin beklentilerini bir adım öteye taşıyan kışkırtıcı ve cesur görseller oluşturmak.
İşte 8 yıldır Los Angeles’ta yaşayan Kreatif Direktör Ali Aydın’ın yeni şirketinin motto’su.

Motto henüz 1. yılında ama şimdiden Oscar adayı filmlerin uluslararası afiş çalışmalarını yürütmeye başladı...

Oscar Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” kategorisinde aday gösterilen Natalie Portman’ın başrolünde oynadığı Jackie ile yine bu yıl Oscar’da “En İyi Film” dalında aday olarak yarışan Hacksaw Ridge filminin de uluslararası afişlerinde Ali Aydın ve ekibinin imzası bulunuyor.

Müşterilerine tutku ve özveriyle hizmet vermeyi amaç edinmiş bir ekiple yola çıkan Ali Aydın’ın Motto tasarım ajansında yapılan işleri görmek isterseniz www.motto.la’e tıklamanız yeterli.
Görsel bir ziyafete hazır olun.


Ali Aydın kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Aydın, Türkiye’de uzun yıllar basın yayın sektöründe ciddi bir tecrübe edindikten sonra 2009 yılında kariyerine tasarım alanında devam etmek için sinemanın kalbi Hollywood'u seçti.
Uzun yıllar boyunca birçok ünlü film ve televizyon dizisinin görsel kampanyalarında Art Direktör olarak çalışan Aydın, geçtiğimiz yıl ekibiyle birlikte bir tasarım ajansı kurmaya karar verdi.
Kendisi halen “Motto” tasarım ajansı ile Hollywood’da ses getirecek işler yapmaya devam ediyor.

Ali Aydın şu an; Orlando Bloom'un başrolünü üstlendiği "Smart Chase", Mr. Robot’tan tanıdığımız Rami Malek'in oynadığı "Buster's Mal Heart" ve halen çekimleri devam eden Fransız asıllı Türk yönetmen Deniz Gamze Ergüven'in yönettiği ve başrollerinde Halle Berry ve Daniel Craig'in oynadığı "Kings" filmlerinin tanıtım kampanyaları üzerinde çalışıyor.