9.8.22

Colleen Hoover romanı 'Belki Bir Gün' raflarda!

 


New York Times çoksatanlar listesinin yıldızlarından Colleen Hoover’ın romantik, eğlenceli, umutlu ve duygusal romanı Belki Bir Gün, Epsilon logosuyla ilk kez Türkçe olarak raflarda! 

Şarkıların, aşkın ve ihanetin iç içe geçtiği, iniş çıkışlarla dolu romanında Hoover, kalbin yaptığı seçimlerin sonuçlarıyla şaşırtıyor. Colleen Hoover ve müzisyen Griffin Peterson’ın, Belki Bir Gün için özel olarak besteledikleri şarkılar ise romana eşlik etmek üzere kitabın içindeki QR kodda okurları bekliyor. 

Sydney’nin dört dörtlük bir hayatı vardır. Üniversitede sevdiği bölümde okuyordur, ayakları üzerinde durmasını sağlayan bir işe ve büyük bir aşkla bağlı olduğu harika bir erkek arkadaşa sahiptir. Ta ki karşı balkonda gitar çalan gizemli adam Ridge, ona erkek arkadaşının kendisini aldattığını söyleyene kadar… Sürprizlerle dolu bir müzisyen olan Ridge, Sydney’ye hayatını yeniden kurması için müziğinin ve evinin kapılarını açar ve beraber şarkılar yapmaya başlarlar. Ancak bu müzikal birliktelik hiç hesapta olmayan zorlukları ve karşı konulmaz bir yakınlaşmayı beraberinde getirecektir.

Colleen Hoover

Belki Bir Gün, müziğe ve kelimelere tutkuyla bağlı iki insanın özgün hikâyesinden çok daha fazlası... Aşkın ve duyularımızın sınırlarını zorlayan Sydney ve Ridge’in bütün dürüstlükleriyle yazdıkları tüm şarkıları Griffin Peterson, Colleen Hoover okurları için özel olarak seslendiriyor. Roman boyunca ortaya çıktıkları sırayla dinlenebilen şarkılar, Belki Bir Gün’ü okuyanlara sıradışı bir okuma sunuyor.  

Colleen Hoover’ın kaleme aldığı, Nil Bosna’nın dilimize çevirdiği Belki Bir Gün, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!