25.12.14

'Polis Akademisi Alaturka'nın fragmanı yayınlandı!.Başrollerini Mehmet Ali Erbil ve Yolanthe Cabau’nun paylaştığı, 30 Ocak’ta vizyona girecek olan eğlenceli, bol gülmeli ve macerası bol Polis Akademisi Alaturka'nın fragmanı yayınlandı.

Saba Tümer, Peker Açıkalın, Sümer Tilmaç, Elvin Levinler, Perihan Erener, İlker Kurt, Sinan Bengier, Zaza Eden, Hamdi Kahraman, Ali Yoğurtçuoğlu, Can Yücel Metin ve Fulden Akyürek gibi isimlerin de yer aldığı film, izleyenleri maceradan maceraya sürüklerken güldürmeyi de unutmuyor.

İpini koparan herkesin polis akademisine alındığı ve aşırı disiplin merakıyla tanınan Müdür Muavini Beton Haşmet (Mehmet Ali Erbil) başına gelen bir dizi komik olay seyirciyi bol gülmeli bir serüvene sürüklüyor.


Haşmet sertleştikçe kontrolü kaybeder, o kontrolü kaybettikçe Polis Okulu yeni öğrenciler için daha eğlenceli bir yer haline gelmeye, Haşmet'in hayatı ise ufak ufak bir kâbusa dönüşmeye başlar.


Aydın Film’in yapımcılığını, Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Kemal Kenan Ergen’in kaleme aldığı “Polis Akademisi Alaturka” eğlenceli, sürprizlerle dolu sahneleri ve yüksek temposuyla 30 Ocak’ta sinemaseverler tarafından izlenebilecek.