23.3.16

Yalçın Menteş koltuk değneklerini attı istakayı kaptı!.Ünlü oyuncu Yalçın Menteş geçirdiği talihsiz ameliyat sonrası kaybettiği ayağının yerine takılan protezine alışmak için her gün Romatem’de tedavisine devam ediyor.
Uzun bir süredir hastane ile ev arası mekik dokuyan Yalçın Menteş geçtiğimiz günlerde bu kuralını bozarak gazeteci dostları Burhan Akdağ, Savaş Kalafat ve Hakan Solaker’in kurduğu “9 Medya’yı” ziyarete geldi.
Oldukça keyifli ve bir o kadar da morali yerinde olan Yalçın Menteş salonda bulunan bilardo masasını görünce dayanamayarak koltuk değneklerini atarak istakayı kaptı.
Burhan Akdağ ile iddialı bir maç yapan Yalçın Menteş uzun yıllardır eline istaka almasa da ustalığından bir şey kaybetmediğini gösterdi.
Koyu bir sohbet sonrası içindekileri döken Yalçın Menteş en çok mesleğini özlediğini ve bu konuda yapımcılardan teklif beklediğini söyledi.

Menteş geçirdiği bütün talihsiz olaylara rağmen hayata tutunmayı ve sürekli üretmeyi çok seviyor.
Her geçen gün sağlığına daha çok kavuşan Menteş “Diziler benim tecrübemden faydalanmalı, çünkü seyircimde beni çok seviyor ve en çok onlarla buluşmayı özledim” dedi.


Dostlarına pasta getiren sanatçı, kendisine diyet bisküvi alarak sağlığına çok dikkat ettiğini bir kez daha gözler önüne serdi..